BIZNES PLANY DO PUP WNIOSKI DO POKL 6.2 REGULAMIN FAQ KONTAKT

Wykonanie wniosku i biznes planu pod dotacje

biznes plan do urzędu pracy Nasza oferta obejmuje przygotowanie kompletnego wniosku, biznes planu, oraz niezbędnych załącnzików umożliwiających otrzymanie dofinansowania z PUP na otwarcie działalności gospodarczej przez osobę bezrobotną. Dokumenty wykonywane jest w oparciu o wywiad, który przeprowadzimy w oparciu o korespondencję via e-mail, oraz o informacje które gromadzimy we własnym zakresie. W zależności od potrzeb korzystamy również komunikatora GG i Skype.

Przygotowane przez Nas dokumenty wykonywane są wedle wytycznych danego Urzędu Pracy. Zawierają analizę SWOT i rachunek wyników, analizę koniunktury, cennik, plan wydatkowania kwoty dotacji z PUP, opis konkurencji, bilans otwarcia, plan marketingowy itp. Nasze biznes plany nie stanowią klonu generowanego schematycznie przy użyciu kreatora biznesplanów jak to zazwyczaj ma miejsce w przypadku innych firm świadczących tego typu usługi. Jest to od początku do końca "ręczna robota", a osoby które zajmują się przygotowywaniem wniosków/biznes planów - posiadają w tym względzie wieloletnie doświadczenie.

Średnia objętość wykonanego przez Nas biznes planu to 11-14 stron A4. Proszę pamiętać, iż dotacje przyznaje się w trybie konkursowym, a co za tym idzie tylko najlepsze biznes plany będą skutkować uzyskaniem przez bezrobotnego dotacji. Korzystając z Naszych usług zwiększają Państwo maksymalnie swoje szanse. Doskonale wiemy jak prowadzona jest ocena dokumentów i na co urzędnicy zwracają największą uwagę, dzięki czemu Państwa koncepcję biznesową przedstawimy w maksymalnie korzystnym świetle, dbając jednocześnie, by dokumenty zachowały właściwą wiarygodność.

Oferujemy dogodny system płatności, w którym uregulowanie należności za biznes plan zostaje rozbite na dwie raty. Połowa kwoty płatna jest przed wykonaniem zlecenia, a druga połowa dopiero po przedstawieniu przez Nas zleceniodawcy gotowego biznes planu. Gwarantujemy ponadto poprawność merytoryczną i formalną przygotowanych przez Nas opracowań. W przypadku gdy tego rodzaju uchybienie skutkowałoby odrzuceniem wniosku gwarantujemy zwrot pełnej kwoty, lub nieodpłatną korektę opracowania - wedle życzenia danego klienta.

W wykonywaniu tego rodzaju opracowań specjalizujemy się od roku 2007. Łączna kwota pozyskanych przez Nas dotacji to w chwili obecnej ponad 2.500.000,00 zł.

Cena przygotowania dokumentów to 490,00 zł (brutto)
Średni czas realizacji: 10-14 dni.

W przypadku wniosku do Urzędu Pracy m.st. Warszawa z uwagi na znaczne skomplikowanie wniosku, obowiązuje cena: 590,00 zł brutto.

Składanie zamówienia na biznes plan do PUP